Medicīnas bezrecepšu preparāts Minoksidils 5% iedarbojas uz mata folikulu, aptur folikula iznīkšanu un stimulē keratīna izdalīšanos. Līdzekļi ar minoksidilu ir īpaši efektīvi, ja matu izkrišana ir nesen sākusies un perēkļi nav pilnībā izpletušies. Pētījumos ir pierādīts, ka vairāk nekā 50 % šī preparāta lietotāju matu izkrišana pāriet un sāk augt jauni mati, tomēr pēc lietošanas pārtraukšanas mati atkal sāk izkrist. Šāds preparāts ir jālieto divreiz dienā neierobežoti ilgu laiku. Līdzekļus ar minoksidilu nav ieteicams lietot cilvēkiem, kuriem ir augsts asinsspiediens.

Minoxidil 5% šķīduma aktīvā viela ir minoksidils, kuru uzkājot lokāli tiek samazināta intensīva matu izkrišana, kas saistīta ar androgēno alopēciju. Minoksidils stimulē jaunu matu augšanu. 

Pirms Minoxidil 5% šķīduma lokālas lietošanas pārliecinieties vai mati un galvas āda ir sausa. Pieaugušie no 18 – 65 gadiem 1 ml Minoxidil 5% šķīduma uzklājiet ne vairāk kā divas reizes dienā, uz galvas ādas laukuma, kur ir izkrituši mati un ierīvējiet galvas ādā. Kopējā deva nedrīkst pārsniegt 2 ml. Ja šķīdums tiek uzklāts ar pirkstu galu palīdzību, pēc tam rūpīgi ir jānomazgā rokas. Minoksidila maksimālā dienas deva ir 2 ml. Lietojot lielāku devu, vai biežāk vēlamā uzlabošanās netiks sasniegta ātrāk. 

Улучшите качество своей жизни и запишитесь на консультацию к специалистам клиники по пересадке и лечению волос Rubenhair, которые дадут исчерпывающие ответы на ваши вопросы и определят оптимальный курс лечения. 

Звоните по тел. +371 267 777 76 или заполните электронную форму и мы свяжемся с вами.