Измени свой возраст с восстановлением волос в клинике Rubenhair

Физический стресс

Временное выпадение волос может быть вызвано любой физической травмой – хирургическим вмешательством, автомобильной аварией или даже гриппом. Жизненный цикл волос состоит из трех фаз: роста, покоя и выпадения. Очень стрессовая ситуация нарушает цикл, и в результате большая часть волос вступает в фазу выпадения. Обычно это становится заметным через три-шесть месяцев после травмы, но проходит по мере восстановления организма.

Беременность

Беременность создает в организме такое состояние стресса, что может начаться выпадение волос (еще одна причина — гормоны). Женщины замечают его чаще всего после рождения ребенка, ведь рождение ребенка – это тоже большое потрясение для организма. Если это случилось с вами, не волнуйтесь, ваши волосы скоро отрастут. 

Антидепрессанты, препараты для разжижения крови и другие лекарства 

Было показано, что некоторые лекарства вызывают выпадение волос. Самые популярные из них — различные препараты для разжижения крови, антидепрессанты и ибупрофен, который содержится в болеутоляющих средствах. Если ваш врач обнаружит, что одно из назначенных лекарств способствует выпадению волос, попросите его уменьшить дозу или предложить другое лекарство. 

Слишком много витамина А

По данным Американской академии дерматологии, прием слишком большого количества витамина А в виде добавок или лекарств способствует выпадению волос. Взрослые и дети старше 4 лет должны получать 5 000 международных единиц витамина А в день, но добавки содержат от 2 500 до 10 000 единиц. Как только вы начнете принимать меньшую дозу витамина А, выпадение волос должно прекратиться.

Дефицит белка

По данным Американской академии дерматологии, если вы не получаете достаточного количества белка в своем рационе, ваше тело остановит рост волос. Это происходит примерно через два-три месяца после снижения потребления белка. Имейте в виду, что есть несколько хороших источников белка, таких как рыба, мясо и яйца. 

Наследственность

Интересно, что существует и женское облысение. Если женщины в вашей семье начали терять волосы в определенном возрасте, есть большая вероятность, что то же самое произойдет и с вами. В отличие от мужчин волосы у женщин обычно не редеют, а просто становятся заметно тоньше. 

Эмоциональный стресс

Он вызывает выпадение волос реже, чем физический стресс, но, как правило, возникает после сильных эмоциональных переживаний. В большинстве случаев он не вызывает, а просто усугубляет какую-либо другую причину выпадения волос. Рано или поздно это пройдет само по себе, но рекомендуется бороться с причиной стресса. 

Mazasinība

Gandrīz 10% sieviešu vecumā no 20 līdz 49 gadiem cieš no mazasinības dzelzs trūkuma dēļ, kas ir viegli labojama. Veic asinsanalīzes, lai pārliecinātos, vai tev ir šis mazasinības veids. Ja tā ir, vari izlīdzēties ar uztura bagātinātājiem ar dzelzi vai lietot zaļumus, augļus, dārzeņu vai ogas, kas satur dzelzi. 

Pēkšņs svara zudums

Tā ķermenim ir tik liela trauma, ka mati var kļūt plānāki. Tas notiek pat tad, ja svara zaudēšana tavai veselībai nāk par labu, bet tikpat labi var būt viena no anoreksijas vai bulīmijas pazīmēm. 

Hipotireoze

Tā ir vairogdziedzera saslimšana, kas saistīta ar joda deficītu organismā. To var atklāt ar analīzēm. Ja tu ar to slimo, tev palīdzēs zāles. Līdzko tās iedarbosies, matu izkrišana apstāsies. 

B vitamīna deficīts

To var risināt ar uztura bagātinātājiem kā arī izmaiņām ēdienkartē. Dabīgi B vitamīna avoti ir zivis, gaļa, ar cieti bagāti dārzeņi un augļi, izņemot citrusus.

Sievišķie hormoni

Matu izkrišanu var izraisīt orālās kontracepcijas maiņa vai beigšana to lietot. Tāds pats rezultāts var būt arī līdz ar menopauzes iestāšanos. Uz skalpa aktivizējas vīrišķo hormonu receptori un matu folikuli samazinās, kā rezultātā sāk izkrist mati. Ja pie vainas ir jaunās kontracepcijas tabletes, palūdz savam ārstam citas. To lietošanas pārtraukšana arī var likt matiem pastiprināti izkrist, taču tas ir īslaicīgi. 

Policistisko olnīcu sindroms

Tas ir sievišķo un vīrišķo hormonu disbalanss. Palielināts vīrišķo hormonu līmenis noved pie cistām, svara palielināšanās, lielāka cukura diabēta riska, izmaiņām menstruālajā ciklā, neauglības, kā arī matu izkrišanas, kaut arī uz ķermeņa un sejas tie var sākt augt pastiprināti. To var atrisināt, uzsākot ārstēšanos no pollicistisko olnīcu sindroma. 

Matu veidošana

Gadu gaitā pārmērīga matu veidošana un līdzekļu lietošana var novest pie to izkrišanas. Kā piemērus var minēt ciešas bizes, ilgviļņus, ķīmisko taisnošanu vai jebkuru citu apstrādi ar ķimikālijām vai augstu temperatūru. Tā kā daudzas no šīm procedūrām atstāj iespaidu uz mata sakni, tie var nekad tā arī neataugt. ASV Dermatoloģijas akadēmija iesaka izvairīties no skarbām matu procedūrām, kā arī pēc katras mazgāšanas lietot kondicionieri, ļaut matiem izžūt pašiem un pēc iespējas mazāk pakļaut matus karstumam.

 

Matu transplantācijas un ādas veselības centrā Rubenhair Baltics matu izkrišanu un matus ārstē pieredzējuši trihologi Dr. Lāsma Lapiņa un Dr. Jevgeņija Čumakova. Trihologs ir ārsts, kurš specializējas matu izkrišanas, matu ārstēšanā un galvas ādas ārstēšanā. Pirms uzsākt ārstniecisko terapiju, būtiski ir noskaidrot iemeslu, jo nezinot iemeslu ārstnieciskā terapija var izrādīties neefektīva. Lai saprastu cēloni, ārsts nozīmē asins analīzes, veic galvas ādas nokasījumu analīzi, sastāda trihogrammu. Pēc diagnozes noteikšanas atkārtotās vizītes laikā, balstoties uz iepriekšējās konsultācijas un analīžu rezultātiem, ārsts piedāvā ārstniecisko kursu. Tas ietver medikamentu un ārstnieciskās kosmētikas lietošanu, padomus uztura un dzīvesveida maiņā, kā arī injekcijas galvas matainajā daļā. Tā ir mezoterapija, ko veido vitamīnu kokteiļi un trombocītiem bagātinātās plazmas injekcijas (PRP – platelet rich plasma no angļu val.).

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie mūsu specialistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. Aizpildiet elektronisko formu vai zvaniet uz tel. +371 267 777 76 и мы свяжемся с вами. www.rubenhair.eu

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *