Izmaini savu vecumu ar matu atjaunošanu matu klīnikā Rubenhair

Matu izkrišana ir ļoti izplatīts stāvoklis, kas rodas gan vīriešiem, gan sievietēm. Tiek lēsts, ka visā pasaulē aptuveni 50% sieviešu un 60% vīriešu visās vecuma grupās piedzīvo matu izkrišanu. Saskaņā ar Amerikas Matu izkrišanas asociācijas ziņojumiem gandrīz divām trešdaļām vīriešu mati izkrīt pirms 35 gadu vecuma sasniegšanas. Gandrīz 85% vīriešu piedzīvo matu izkrišanu un matu izkrišanu līdz 50 gadu vecumam. Sliktākajā gadījumā mati zaudējums var skart arī vīriešus 20. gadu sākumā. Lai gan plikpaurība var skart cilvēkus jebkurā vecuma grupā, matu izkrišana 20 gadu vecumā var radīt bažas.

Lielāko daļu matu izkrišanas gadījumu var saistīt ar vīriešu/sieviešu plikpaurību, kas galvenokārt ir saistīta ar hormonālām izmaiņām vai ģenētiku, t.i., plikpaurība ģimenē ir bijusi anamnēzē. Jaunībā piedzīvota plikpaurība var ietekmēt kāda cilvēka izskatu un pašapziņu, kā rezultātā daudzi uzskata matu transplantāciju kā ārstēšanas iespēju.

Kad ir labākais vecums matu transplantācijai?

Pēc matu transplantācijas speciālistu domām, jauni vīrieši 20 gadu vecumā var nebūt labākie kandidāti matu atjaunošanas operācijām. Tas ir tāpēc, ka matu izkrišanas cēlonis vai modelis vēl nav pilnībā noteikts. Pirms ieteikt jums piemērotāko matu atjaunošanas metodi, ķirurgs apsver vairākas lietas, piemēram, matu izkrišanas veidu, matu izkrišanas veidu, donora matu kvalitāti un plikpaurības zonas izmēru.

Matu atjaunošanas procesā ķirurgs ekstrahē matu folikulus no donora vietas atsevišķus matu folikulus (FUE). Šie folikuli tiek sadalīti vienībās un pārstādīti baldingajā daļā. Laika gaitā iegriezumi galvas ādā sadzīs, un folikuli sāks veicināt jaunu matu augšanu. Potēšanas process ir atkarīgs no matu izkrišanas smaguma pakāpes un pacienta sejas rakstura, lai nodrošinātu, ka tas izskatās dabiski. Jaunākiem pacientiem vēl nekas nav pilnībā noteikts, neatkarīgi no tā, vai tas ir matu izkrišanas veids vai smagums. Tādējādi labākais ieteicamais vecums matu transplantācijai ir 25+.

Vai ir ieteicams gaidīt matu transplantāciju?

Kad jauni pacienti sāk izkrist mati, viņi, protams, jūt nepieciešamību nekavējoties novērst matu izkrišanu. Šādos gadījumos agrīna matu transplantācija var šķist laba iespēja atgūt vērtīgās šķipsnas. Tomēr vai tā vienmēr ir laba ideja? Maziem pacientiem jāsaprot, ka pārstādītie mati paliks nemainīgi, bet matu izkrišana ir progresējoša.

Gadu gaitā tie zaudēs vairāk matu, bet pārstādīto matu paliekas paliekas. Tas viņiem piešķirs nedabisku izskatu, un viņi, iespējams, vēlēsies pārstādīt transplantāciju, kas radīs papildu izdevumus. Ja matu izkrišana laika gaitā turpinās, donormati nespēs uzturēt dabisku matu augšanas modeli. Tāpēc 20. gadu sākums var nebūt labākais laiks matu transplantācijai.

Jaunākiem cilvēkiem, kuri uztraucas par matu izkrišanu, var veikt iepriekšēju transplantāciju, lai palielinātu matu līnijas blīvumu. Bet viņiem var būt nepieciešama turpmāka ārstēšana, kad viņi noveco. Matu transplantācija ir piemērota cilvēkiem, kuriem joprojām ir mati galvas aizmugurē un sānos. Priekšējos un vainaga matus var pārstādīt, lai tie atbilstu dabiskajam matu folikulu modelim.

Ja jūsu matu izkrišana jūs satrauc, kamēr esat vēl jauns, varat izmēģināt bezrecepšu ārstēšanas alternatīvas, piemēram, minoksidilu un finasterīdu. Tie palielina asinsriti galvas ādā un stimulē jaunu matu augšanu. Jūs varat veikt iepriekšēju transplantāciju, lai padarītu matu līniju blīvu, taču jums joprojām būs nepieciešamas papildu procedūras, kad kļūsiet vecākam.

Lai atrastu sev vispiemērotāko matu atjaunošanas procedūru, šodien konsultējieties ar mūsu ekspertu ķirurgu Rubenhair matu transplantācijas klīnikā. Mēs ceram sniegt jums labākās pieejamās iespējas.

 

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie mūsu specialistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. Aizpildiet elektronisko formu vai zvaniet uz tel. +371 267 777 76 un mēs sazināsimies ar jums. www.rubenhair.eu